Terhi Saiman 480

Suomiškos legendinės „Terhi“ valtys pagamintos iš tvirto ir lygaus, atsparaus smūgiams ir oro sąlygoms ABS plastiko. Tarpas tarp vakuuminiu būdu suformuotų išorinių apvalkalų yra užpildytas vandenį atstumiančiomis poliuretano putomis, kurios veikia kaip konstrukcinė armatūra ir plūduriuojanti medžiaga. Neįgeria drėgmės. Daugiasluoksnė struktūra slopina garsą ir valtį paverčia visiškai nepaskandinama. „Terhit“ yra ilgaamžiai ir labai lengvai prižiūrimi laivai, kurių apdaila visiškai atitinka savo klasę.

 


Techninė specifikacija


 

SAIMAN - tai nuostabus Terhi tradicinės suomiškos irklinės valties kūrinys. Ši atvira valtis lengvai ir sklandžiai juda su irklais arba varikliu, tačiau ją prižiūrėti yra daug lengviau nei tradicines irklines valtis. „Saiman“ stiprus sumuštinių korpusas iš ABS plastiko daug geriau atlaiko sunkius smūgius ir įlenkimus nei iš medžio ar stiklo pluošto pagamintos valtys. Šioje nerūpestingoje valtyje yra vietos dviem irklų rinkiniams ir mažam pakabinamam varikliui. Šiame modelyje taip pat yra rakinamos saugojimo vietos, o „Saiman“ taip pat turi reguliuojamą vidurinį suolą.

Laivo savaime nutekanti konstrukcija yra optimizuota su užbortiniu varikliu. Kai valtis naudojama be variklio, svoris turėtų būti kompensuojamas 10 kg.
 

Terhi Saiman


Terhi Saiman

Length
478 cm
Width
148 cm
Weight
105 kg
Number of passengers
4
Engine
2-5 hp
Maximum recommended engine weight
25 kg
Estimated top speed with two persons
7 kn
Approval
CE/D
Transom height
Short
Self-draining
Unsinkable construction
Hull
ABS
Railings
HST / additional
Flotation
Polyurethane
Deck
ABS
 
  • Oars 8,5’ 255 undrilled
  • Two lockable storage compartments
  • Rubbing strip
  • Pair of rowlocks
  • Self-draining
  • Solar transformation kit
  • Terhi hand bailer

Teirautis Terhi Saiman 480Su jumis susisiekti: