Terhi 450 Sloep Elektra / Benzinas

Mėgaukitės dienomis ant vandens net parkuose kur negalima su benzininiais varikliais plaukoti!


Terhi 450 Sloep puikiai tinka plaukiojimui ežerais, upėmis  ar iškyloms su draugais. Ši neskęstanti ir stabili valtis pagaminta taip, kad atitiktų aukštus standartus ir nedidelę kaina.

Šis praktiškas universalas puikiai tiks ir su šeima. 450 Sloep turi gerai veikiantį interjerą su atvira erdve, neslidžiomis grindimis ir aukštais bortais, užtikrinančiais, kad net mažieji šeimos nariai liktų laive. Vidurinį valties suoliuką galima sulankstyti į šoną, suteikiant daugiau erdvės judėti arba jį galima panaudoti laivapriekį paversti erdviu gultu. Maža vairo konsolė yra valties viduryje, todėl ją lengva apeiti ir stabiliai manevruoti. Kiekviena valties detalė atspindi funkcionalumą ir komfortą.

Kaip ir visos Teri valtys, Terhi 450 korpusas taip pat pagamintas su dviguba konstrukcija, kuri ne tik garantuoja, kad valtys yra nenuskandinamos, bet ir daro keliones net ir po  jūrą patogesnes ir stebėtinai tylias. Valtis turi platų ir tvirtą korpusą, todėl ji yra ypač stabili. Tuštumą tarp dviejų ABS plastikinių korpusų apipurškiame uždarų porų nesugeriančio poliuretano putomis. Šios poliuretano putos sustiprina konstrukciją, suteikia sukimo standumo, veikia kaip plūduriuojanti medžiaga ir sumažina korpuso sklindantį triukšmą.

Nuostabus Suomių kateriukas!


Techninė specifikacija


Terhi 450 Sloep

Length
4,45 m
Width
1,85 m
Weight
295 kg
Number of passengers
C5 / D7
Engine
20–30 hp
Maximum recommended engine weight
40 hp
Approval
CE C/D
Self-draining
Unsinkable construction
Hull
ABS
Railings
HST (additional accessory)
Flotation
Polyurethane
Deck
ABS
Fuel tank
Separate

Teirautis Terhi 450 Sloep Elektra / BenzinasSu jumis susisiekti: