Garmin GPSMAP 923xsv

1 789 € su PVM -16%
1 487 € su PVM

Teirautis Pridėti į mėgstamų sąrašą Grįžti atgal

Matykite pasaulį po laivu.

YPAČ DIDELĖS RAIŠKOS SKENAVIMO SONARAS

Įsigykite integruotus itin didelės raiškos skenuojamuosius sonarus „SideVü“ ir „ClearVü“ su ryškių, didelio kontrasto spalvų paletėmis, padėsiančiomis atskirti žuvis nuo struktūrų. Serijos GPSMAP® X3 gaminiai taip pat palaiko 1 kW CHIRP tradicinio sonaro funkcijas.

PANOPTIX™ SONARO PALAIKYMAS

Susiekite su „Panoptix“ arba „LiveScope™“ lengvai suprantamus duomenis teikiančiu tiesioginiu sonaru (reikalingas atskirai parduodamas keitiklis), padedančiu viską aplink laivą matyti realiuoju laiku.

 

 

Sukurta jūsų vairinei.

GREIČIAU, AIŠKIAU, IŠMANIAU

Dėl didesnės apdorojimo galios, naujo elegantiško dizaino su stiklu nuo vieno krašto iki kito bei mažesnio dydžio, šį jūrlapių braižytuvą lengva sumontuoti įvairiuose valdymo skyduose.

GERESNĖ EKRANO OPTIKA

Naujieji didesnės raiškos IPS monitoriai 9 ir 12 colių jūrlapių braižytuvams yra geriau matomi saulės šviesoje ir įžiūrimi bet kokiu kampu, kadangi juose yra 50 % daugiau pikselių, nei ankstesnės kartos 9 colių GPSMAP įrenginiuose.

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS „BLUECHART® G3 VISION®“ JŪRLAPIAI

Įsigykite naujausius patikimus aukščiausios kokybės jūrlapius2, kuriuose yra dar daugiau neprilygstamų funkcijų, pavyzdžiui, didelės raiškos reljefo atspalviai, padėsiantys kiekvienoje kelionėje.

PASIRENKAMAS RADARO KOMPLEKTAS

Jei norite išvengti prastų orų ir kitų laivų, jums padės kompaktiškas 4 kW GMR™ 18 HD+ kupolinis radaras, pateikiamas kartu su GPSMAP kartploterio / sonaro paketu.

 

 

 

 

Plaukite ir naviguokite lengvai.

„GARMIN SAILASSIST™“ BURIAVIMO FUNKCIJOS

Peržiūrėkite kurso linijas, lenktynių starto linijos patarimus, patobulintą vėjų rožę, krypties ir kurso pagal sausumą linijas, faktinių vėjo duomenų laukus ir potvynių / srovių / laiko slankiklį, vėjo kampą, dreifą, vėjo greitį ir dar daugiau.

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS NAVIGACIJOS FUNKCIJOS

Šiuose pasirenkamuose jūrlapiuose naudojami geriausi „Garmin“ ir „Navionics®“ duomenys, „Auto Guidance“3 technologija ir kitos aukščiausios kokybės navigacijos funkcijos.

„GARMIN“ JŪRINIS TINKLAS

Jei laive yra keli suderinami „Garmin“ įrenginiai, tarp jų galite bendrinti informaciją – žemėlapius, naudotojo duomenis, radaro duomenis ir IP kameros vaizdo įrašus.

NMEA 2000® AND NMEA 0183 NETWORKS

Iš vieno ekrano prisijunkite prie autopilotų, skaitmeninio perjungimo funkcijų, orų informacijos, „FUSION-Link™“ garso sistemos, laikmenų, VHF, AIS ir ne tik.

PROGRAMA „ACTIVECAPTAIN®“

Integruotas „Wi-Fi®“ ryšys susieja su nemokama ir universalia mobiliąja programėle, kuri užtikrina prieigą prie funkcijos „OneChart™“, išmaniųjų pranešimų2 , programinės įrangos naujinių, vairinės, „Garmin Quickdraw™“ bendruomenės duomenų ir kitų funkcijų.

INTEGRUOTA „ANT®“ TECHNOLOGIJA

Prijunkite mėgstamus įrenginius, pvz., „quatix®“ laivybos laikrodžius, „gWind™ Wireless 2“ keitiklius, „GNX™ Wind“ laivybos prietaisus ir belaidžius nuotolinio valdymo pultus.

J1939 RYŠYS

Nuo šiol kartploterį galite prijungti prie įvairių variklių, įskaitant tam tikrus „Yamaha“ variklius.


Techninė specifikacija


DIMENSION 9.2" x 6.4" x 3" (23.3 x 16.2 x 7.6 cm)
TOUCHSCREEN  YES
INPUT Touchscreen
DISPLAY SIZE 7.8" x 4.4"; 9.0" diagonal (19.9 cm x 11.2 cm; 22.9 cm diagonal)
DISPLAY RESOLUTION 1280 x 720 pixels
DISPLAY TYPE WXGA
WEIGHT

3.6 lbs (1.6 kg)

WATERPROOF

IPX7

MOUNTING OPTIONS Bail, flush or flat (Garmin does not offer any hardware or accessories for a flat-mount installation. Professional tools and knowledge is required.)

Teirautis Garmin GPSMAP 923xsvSu jumis susisiekti: