ECHOMAP UHD2 62SV GT54UHD-TM Transducer

IŠMANYKITE VANDENS TELKINIUS GERIAU UŽ VIETINIUS

Jei norite pagauti daugiau žuvų, dažnai siūloma klausti vietinių. Naudodami jūrlapių braižytuvą ECHOMAP UHD2 su geriausiu šios kategorijos sonaru ir žemėlapiais bei kokybiškiausiu jutikliniu ekranu su pagalbiniais mygtukais, vandens telkinius išmanysite net geriau už vietinius.

 Ryškų 6″, 7″ arba 9″ jutiklinį ekraną su pagalbiniais mygtukais paprasta naudoti ir lengva perskaityti.

 Gerų dalykų būna po tris. Tai trijų tipų sonarai: „Garmin“ tradicinis, „ClearVü™“ ir „SideVü™“.

 Norite daugiau detalių? Žinoma. Lengvai atpažįstami objektai? Taip. Būtent toks yra didelio kontrasto ryškių spalvų paletės grožis.

Jei naudojatės kitu jūrlapių braižytuvu ECHOMAP UHD2, galite be laidų bendrinti sonarą, kelio taškus ir maršrutus.

 Norite pačių geriausių žemėlapių? O kas jų nenori? Plaukiokite naudodamiesi „Garmin Navionics+™“ žemėlapiais.

Geriau nė negali būti.

SONARŲ PALAIKYMAS

Naudojant aiškų, ryškų tradicinį sonarą ir puikiuosius žvalgymo sonarus „ClearVü“ ir „SideVü“, žuvys nebeturės kur slėptis. Jūsų ECHOMAP UHD2 taip pat palaiko tiesioginio žvalgymo sonarą „LiveScope™“.

RYŠKIŲ SPALVŲ PALETĖS

Kontrastingos ir ryškios skenuojamojo sonaro spalvų paletės padeda atskirti objektus ir struktūras kaip niekada lengvai.

SUKOMPLEKTUOKITE SAVO KEITIKLĮ

Jūsų įrenginys ECHOMAP UHD2 palaiko įvairius „Garmin“ keitiklius. 6″ ir 7″ jūrlapių braižytuvų komplektuose pateikiamas keitiklis GT54, o 9″ jūrlapių braižytuvas turi keitiklį GT56.

PRIDĖKITE JŪRLAPIŲ

Mėgaukitės neprilygstama aprėptimi ir detalumu naudodamiesi pasirinktiniais integruotais žemėlapiais „Garmin Navionics+“ arba pasirinktiniais aukščiausios klasės žemėlapiais „Garmin Navionics Vision“ su didelės raiškos reljefo atspalviais, palydoviniais vaizdais, sonaro vaizdais ir dar daugiau. Kartu pateikiama 1 metų prenumerata su atsisiunčiamaisiais kasdieniais naujiniais.

BELAIDIS TINKLAS

Jei laive turite kitą suderinamą jūrlapių braižytuvą ECHOMAP UHD2, tarp įrenginių galite be laidų bendrinti informaciją, pvz., sonaro1, kelio taškų ir maršrutų.

PROGRAMA „ACTIVECAPTAIN®

Integruota „Wi-Fi®“ sąsaja suteikia galimybę prisijungti nemokama ir universalia programa mobiliesiems, kuri užtikrina prieigą prie funkcijos „OneChart™“, išmaniųjų pranešimų2, programinės įrangos naujinių, „Garmin Quickdraw“ bendruomenės duomenų ir kitų funkcijų.

TECHNOLOGIJA „AUTO GUIDANCE+™“

Jūrlapių braižytuvuose su integruotais jūrlapiais „Garmin Navionics+“ yra atsisiunčiamoji „Auto Guidance+“ technologija3 su programėle „ActiveCaptain“.

VELKIAUKITE SU „FORCE®

Jūsų ECHOMAP UHD2 belaidžiu ryšiu prisijungia prie velkiavimo variklio „force“ kad galėtumėte kurti ir vadovautis maršrutais, judėti iki kelio taškų, valdyti greitį, patikrinti baterijos veikimo trukmę ir ne tik.

DAUGIAJUOSTIS GPS

Kelių dažnio juostų GPS padės padidinti padėties tikslumą, ypač vietose, kur signalai atsispindi arba yra silpni.


Techninė specifikacija


DIMENSION 8.1" x 5.2" x 2.6" (20.6 x 13.1 x 6.7 cm)
TOUCHSCREEN  YES
INPUT Touchscreen with Keyed Assist
DISPLAY SIZE 5.4" x 3.1", 6.2" (13.8 x 7.8, 15.7 cm)
DISPLAY RESOLUTION 800 x 480 pixels
DISPLAY TYPE WVGA, TN
WEIGHT

1.8 lbs (0.8 kg)

WATERPROOF IPX7
MOUNTING OPTIONS bail or flush

Teirautis ECHOMAP UHD2 62SV GT54UHD-TM TransducerSu jumis susisiekti: